Європейський лідер по виробництву кормових та харчових добавок - компанія Sonac!

З 2016 року ТОВ «Агро Форвард України» являється офіційним дистриб`ютором та стратегічним партнером компанії «Sonac», і пропонує до продажу продукти компанії «Sonac», які відповідають усім вимогам та стандартам європейського та українського законодавства.

Компанія «Sonac» була заснована в 2001 році, основною метою компанії на той час було надання нових, безпечних та еффективних рішень  по виробництву кормів для домашніх улюбленців.

Компанія переросла у добре відомого європейського виробника інгредієнтів для харчової промисловості, кормів тварин, добрив та інших галузей.

З 2014 року «Sonac» входить в групу компаній  «Darling Ingredients», яка в свою чергу являється найбільшим в світі виробником  добавок з їстівних і неїстівних органічних залишків. 

З історією в більш ніж століття «Darling Ingredients» стали світовим лідером і новатором в області стійких органічних компонентів, забезпечення якості продукції та послуг.   Екологічно безпечні рішення по використанню  сільськогосподарських, промислових і продовольчих продуктів переробки з метою  захисту харчових продуктів і кормового ланцюга, забезпечення безпеки людей і тварин, принесення користі людям і навколишньому середовищу.
У січні 2014 року «Darling Ingredients» розширила свою діяльність на п'яти континентах. Тепер компанія  пропонує  більш ніж 400 продуктів і послуг для продуктів харчування, кормів, палива і фармацевтичної промисловості, які використовуються на підприємствах і в будинках по всьому світу щодня.

ТОВ «Агро Форвард України» реалізує: борошно Мукопро, м`ясокісткове свиняче борошно 50-60%, м`ясокісткове куряче борошно 60%, суху кров 93%, плазму крові, гемоглобін 80%, пір`їве борошно, дикальцій фосфат, трикальцій фосфат та багато іншого.

Для більш детальної інформації про компанію Sonac, відвідайте будь ласка https://www.sonac.biz

                        Sонак                                  darling ingredients