ВІТАЄМО НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ТОВ «АГРО ФОРВАРД УКРАЇНИ»!

ТОВ «АГРО ФОРВАРД УКРАЇНИ» є офіційним дистриб’ютором міжнародних виробників кормових та харчових добавок.

Хто ми? - імпортно-експортно орієнтована українська компанія з багаторічним досвідом, який здатен задовольнити особливі потреби кожного клієнта. Основною метою ТОВ «Агро Форвард України» є забезпечення аграрних компаній якісною та ефективною продукцією європейського рівня за українськими цінами. Завдяки індивідуальному та водночас комплексному підходу до кожного клієнта: оптимізуємо витрати на виготовлення продукції, надаємо технічну підтримку по кожному запропонованому продукту, здійснюємо розрахунок раціону годівлі тварин та птиці з метою зниження показників собівартості при цьому збільшуючи продуктивність, пропонуємо вигідні рішення в сфері тваринництва (скотарство, свинарство, кролівництво, звірівництво), птахівництва та аквакультур, а також надаємо нашим клієнтам унікальну можливість комплексного аналізу якості корму європейською та американською лабораторією.

Чому саме ми? - ми працюємо лише з відомими виробниками, які впроваджуючи в процес виробництва наукові методики та інноваційні технології виготовляють продукцію найвищої якості, відповідно до стандартів та вимог законодавства ЄС та США.

Що ми пропонуємо? - ми пропонуємо широкий перелік продуктів від європейських та американських виробників, якість та ефективність яких підтверджена десятиліттями. Пропонуємо до продажу:

  Sонак darling ingredients    333001-boerderij-image-aaf12166i01_220x205